A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak zawsze we współczesnej, skolonializowanej Polsce - "wybór"- między współpracownikiem mo$$adu/CIA a jakimś pionkiem BND, czy innej banksterki kontrolującej świat, która jest jak widać zdolna zamknąć całą planetę na komendę w kilka tygodni, więc czymże dla nich jest taka "Wolska"; ). .. cóż. .. przygotujcie się na masowe szczepienia z czipem RFID, czy tego chcecie czy nie, i inne atrakcje, bowiem te wszystkie opcje "proponują"Wam ci obaj "kandydaci", którzy tak naprawdę w istocie się nie różnią :P
@Dość chuligaństwa! - Takiej nienawisci i szczucia jaka wprowadzil w zycie publiczne ten nieudacznik Kaczynski jeszcze w Polsce nie bylo. PiS to zlo w czystej postaci. Do spolki z kosciolem tworza tu w Polsce oddzial piekla.
Największą mądrością jest umieć jednoczyć nie rozbijać. Stefan Wyszyński. PiS ma wyjechane na to co autorytety Kościoła mówią. Ģłupcy rozbijąją jedność narodu. Podziały, prawdziwi polacy nieprawdziwi, prawdziwi patrioci my tam oni tu albo na odwrót. Żydzi, zdrajcy okrągłego stołu, złodzieje z PO PSL SLD, sprzedawczyki niemieckie i putinowcy. Zboczeńcy LGBT itd. Każdy kto jest przeciw PAD i PiS to jest kimś dla którego nie powinno być miejsca.
W Warszawie brakuje psychiatrów jeśli ten z PO yen Na N. robi takie cyrki. Chory człowiek i tyle.
Nitras to "ch a m"i "b u r a k"i w końcu trafi na podobnego sobie wtedy będzie mógł sobie swoim immunitetem ryjek po wszystkim obetrzeć
Skoro Duda w poprzednich wyborach miał 51,55 % poparcia (frekwencja 55%)to dlaczego mówi że jest prezydentem wszystkich Polaków - nie powiedzieli mu o wynikach?
Gosc 38 wykasowal tvp z telewizji? Ten kto nie ma dzieci tylko do gory. .. .. lezy temu sie od wszystkich innych kanalow telewizyjnych mozg zlasowal
Aleksander Kwaśniewski pokazał, jakim można być prezydentem,
Lech Kaczyński pokazał, jakim nie można,
Lech Wałęsa pokazał, że każdy może być prezydentem,
Andrzej Duda pokazał, że jednak nie każdy.
@Kablowka nie dla wszystkich - Co tu mają dzieci do oglądania telewizji? Możesz jaśniej pisać
Najbardziej poprzestawialo sie naszym noblistom, najlepiej zeby sie nie wypowiadali w naszym imieniu. ..