UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najbardziej poprzestawialo sie naszym noblistom, najlepiej zeby sie nie wypowiadali w naszym imieniu. ..
polskie mniemanie
Najbardziej poprzestawialo sie naszym noblistom, najlepiej zeby sie nie wypowiadali w naszym imieniu. ..
polskie mniemanie