A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Rodziceg - Moi przodkowie też nie
@Kaczor - O którym Bogu bo jest ich setki jak nie tysiące
Jak w niedzielę
nie widze problemu procesji takiej jak zawsze ze stacjami.
wiara jest w sercu nie na pokaz.
Po co tej na 10 zdjęciu maseczka> Brodą oddycha, czy teściową zaraża?
zdj 8 plebany pożerają wzrokiem. ..
naiwność ludzka nie zna granic