48
11.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Rodziceg - Moi przodkowie też nie
(2020.06.11)
@Kaczor - O którym Bogu bo jest ich setki jak nie tysiące
Jamaleg (2020.06.11)
Jak w niedzielę
Kierowca 13 (2020.06.11)
nie widze problemu procesji takiej jak zawsze ze stacjami.
aaaaaa123 (2020.06.11)

info

1  
  0
wiara jest w sercu nie na pokaz.
(2020.06.13)

info

0  
  0
Po co tej na 10 zdjęciu maseczka> Brodą oddycha, czy teściową zaraża?
(2020.06.13)

info

0  
  2
zdj 8 plebany pożerają wzrokiem. ..
(2020.06.13)

info

0  
  1
naiwność ludzka nie zna granic
(2020.06.13)

info

0  
  0