Włamywacz zatrzymany. Ma na koncie 18 włamań

11
01.06.2020
Włamywacz zatrzymany. Ma na koncie 18 włamań
(fot. KMP Elbląg)
Policjanci zatrzymali 41-letniego mężczyznę. Jest on podejrzany o dokonanie 18 kradzieży. Jego łupem padały rowery, elektronarzędzia i inne wartościowe przedmioty. Policjanci odzyskali już znaczną część tego, co ukradł mężczyzna.

Rowery górskie to główny przedmiot kradzieży 41-latka. Mężczyzna był już wcześniej notowany za podobne przestępstwa. Policjanci udowodnili mu popełnienie 18 czynów przestępczych. Uśredniona wartość skradzionych przez niego jednośladów to około 20 tysięcy złotych.

Mężczyzna najprawdopodobniej dokonywał również włamań do garaży i piwnic. Policjanci zabezpieczyli sporą ilość elektronarzędzi. Szukamy również osób, które mogły paść ofiarą złodzieja, a nie zgłosiły do tej pory tego faktu. Sprawca działał głównie na początku maja tego roku. Osoby, które rozpoznają na załączonych swoje przedmioty, proszone są o kontakt z policjantem pod nr tel.: 55 230 16 28.

 

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu  

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Takie gnioty jak używane wiertarki, rower to jeszcze jest trendy wśród włamywaczy ?; )
(2020.06.01)
Pewnie to kojot z KB
Kpdy (2020.06.01)

info

2  
  1
Włamy mógł zakończyć na siedemnastym to by go nie złapali. Ciekawe co pisali do tej pory w statystykach odnośnie poprzednich włamań ?
(2020.06.01)
Był już wcześniej notowany - wygląda na to, że nie wyciągnął odpowiednie wnioski, czyżby kary były zbyt łagodne???
(2020.06.01)

info

2  
  1
Skoro ludzie nie zgłaszają kradzieży to wniosek jest prosty- Nie mają zaufania do policji.
(2020.06.01)

info

2  
  2
Może kradł na swoje potrzeby.
(2020.06.01)
Ten Pan nie kradł tylko sprzątał piwnice
(2020.06.03)

info

0  
  0
pokazcie jego zakazana m.. bedzie sie gdzies krecil to ludzie przynajmniej beda uwazac a tak, to robicie artykul z ktorego wynika tylko ze policja lapie zlodziei za co ma placone. .. .jalowe info
(2020.06.03)

info

0  
  0
mogl pominac 18 wlam i zabrac sie od razu za 19 co za łeb
(2020.06.03)
Prawdopodobnie jedna z kątówek (największa)należy do mnie. A że kupiłem ją kilka lat temu, i nie mam żadnego kwita na nią to pewnie nie mam po co się fatygować by ją odzyskać
(2020.06.04)