UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prawdopodobnie jedna z kątówek (największa)należy do mnie. A że kupiłem ją kilka lat temu, i nie mam żadnego kwita na nią to pewnie nie mam po co się fatygować by ją odzyskać


Anuluj