UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prawdopodobnie jedna z kątówek (największa)należy do mnie. A że kupiłem ją kilka lat temu, i nie mam żadnego kwita na nią to pewnie nie mam po co się fatygować by ją odzyskać
Prawdopodobnie jedna z kątówek (największa)należy do mnie. A że kupiłem ją kilka lat temu, i nie mam żadnego kwita na nią to pewnie nie mam po co się fatygować by ją odzyskać