11
09.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Polecam wszystkim wizytę na basenie miejskim porośniętym trzcinami. Widok niezapomniany. Zapraszam tam szczególnie amatorów fotografii. I mam propozycję na konkurs pt. - "Elbląg w trzcinach ". Możliwe nagrody, ufundowane przez prezydenta Wróblewskiego.
mieszkaniec. (2020.05.10)

info

6  
  0