A moim zdaniem... (od najstarszych)
Polecam wszystkim wizytę na basenie miejskim porośniętym trzcinami. Widok niezapomniany. Zapraszam tam szczególnie amatorów fotografii. I mam propozycję na konkurs pt. - "Elbląg w trzcinach ". Możliwe nagrody, ufundowane przez prezydenta Wróblewskiego.