UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Polecam wszystkim wizytę na basenie miejskim porośniętym trzcinami. Widok niezapomniany. Zapraszam tam szczególnie amatorów fotografii. I mam propozycję na konkurs pt. - "Elbląg w trzcinach ". Możliwe nagrody, ufundowane przez prezydenta Wróblewskiego.

mieszkaniec.