UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Polecam wszystkim wizytę na basenie miejskim porośniętym trzcinami. Widok niezapomniany. Zapraszam tam szczególnie amatorów fotografii. I mam propozycję na konkurs pt. - "Elbląg w trzcinach ". Możliwe nagrody, ufundowane przez prezydenta Wróblewskiego.
mieszkaniec.