A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Absolter nie chwal się, że skończyłeś tą szkołę bo to jej chluby nie przynosi. Niestety z j. polskiego jesteś nogą.
Moi koledzy studiujacy na WAT,twierdzili ze do matematyki potrzebna jest motywacja Ktorys ze studentow jak zawalal matematyke albo fizyke,to maske na buzke I pare kilometrow bieg,a wieczorem kocowa pasami od kolegow za zanizanie przecietnej I wszystko juz bylo ok Garbusiarz cyklista
Zachęcam do odwiedzenia strony SSK92 na Facebook. Strona w całości poświęcona rocznikowi maturalnemu 92 w IILO. Powstała w związku ze Spontanicznym Spotkaniem Klasowym rocznika maturalnego 92,aby przyjąć obecny kształt.
Pozdrawiam.
Oj te czasyyyyy. Podkłady u Ziuty. Och rozmarzyłam sie.
@Gosc - Ale takie rzeczy nie w IILo
Jedno że ze zdjęć rok 1946 i opis osób w tym wychowawca ksiądz, a podobno komuna tak bardzo walczyła z klerem.
W 1946 roku jeszcze nie walczyła.
Komuna w 1946 dopiero raczkowała. To było świeżo po wojnie. Dopiero później się rozkręcili.
I ja siÄ™ podotykania podpisuje
bardzo ciekawy artykuł, nie wiedziałem, że w latach 80 ubiegłego wieku 40 letnie kobiety chodziły do dziennego liceum, może ktoś coś bliższego napisze bo to nieznana karta szkoły