121
09.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jestem inwalidą i wjezdz am samochodem na cmentarz debica by zapalić znicz na grobie mojej kochan ej zony, gdzie zycie i zdro wie zabrali jej nasi lekarze i hospicjum. jest bardzo mało odwiedzających groby i nie czynmi zła tym co przyszli zapalić znicz bo może tak jak mnie tylko to pozostało
emeryt staruszek (2020.07.03)

info

0  
  0