UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem inwalidą i wjezdz am samochodem na cmentarz debica by zapalić znicz na grobie mojej kochan ej zony, gdzie zycie i zdro wie zabrali jej nasi lekarze i hospicjum. jest bardzo mało odwiedzających groby i nie czynmi zła tym co przyszli zapalić znicz bo może tak jak mnie tylko to pozostało

emeryt staruszek

Anuluj