A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
kurcze okladanie sie po gebie dla mnie to nie sport. a jeszcze jak widze kobiety. .. .. niee. poprostu beznadzieja
Walka to nie sport...? Nawet nie wiesz ile to pracy A ludzie walczą od zawsze. A ty pewnie tyłka kanapa i tv
i mecze w tv reklamy oto caly sport
bicie po mordzie nie jest zadnym sportem, tylko rozrywką dla prymitywnych małp w ludzkiej skórze.
Mężczyźni od zawsze walczyli. Ty pewnienxajmujesz sientypowyminkobiecymi rzeczami i sport dla.ciebie to bieg na przystanek albo podnieść rupemz.kanapy.
Gratuluję Sandrze i kadrze bokserskiej w beztrosce i j pchaniu się do Londynu w połowie marca, kiedy pandemia już na dobre działała. ..