16
04.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
kurcze okladanie sie po gebie dla mnie to nie sport. a jeszcze jak widze kobiety. .. .. niee. poprostu beznadzieja
(2020.04.05)

info

3  
  3
Walka to nie sport...? Nawet nie wiesz ile to pracy A ludzie walczą od zawsze. A ty pewnie tyłka kanapa i tv
(2020.04.05)
i mecze w tv reklamy oto caly sport
(2020.04.05)
bicie po mordzie nie jest zadnym sportem, tylko rozrywką dla prymitywnych małp w ludzkiej skórze.
katolik (2020.04.05)
Mężczyźni od zawsze walczyli. Ty pewnienxajmujesz sientypowyminkobiecymi rzeczami i sport dla.ciebie to bieg na przystanek albo podnieść rupemz.kanapy.
(2020.04.06)
Gratuluję Sandrze i kadrze bokserskiej w beztrosce i j pchaniu się do Londynu w połowie marca, kiedy pandemia już na dobre działała. ..
all (2020.04.07)

info

2  
  0