UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gratuluję Sandrze i kadrze bokserskiej w beztrosce i j pchaniu się do Londynu w połowie marca, kiedy pandemia już na dobre działała. ..

all

Anuluj