A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tam, gdzie jest religia nie ma samodzielnego myślenia. Tam, gdzie jest religia prędzej czy później są wojny. Najwięcej złego w umysłach ludzi robi kościół, nadzieja w młodych mądrych Polakach, którzy korzystają z dostępu do informacji i wiedzy przez internet.
ty śmieciu
Wyrzucić religię ze szkoły, a pieniądze przekazać szkole, płacenie tym nauczycielom, to pieniądze wyrzucone w błoto!
Nawet ich nie może kontrolować dyrektor szkoły, musi mieć asystę proboszcz, co to ma być, niech kościół płaci za te lekcje!!!
Czepiacie się kościoła w szczegółowości za pieniądze jakie dają wierni i Państwo ale jakoś nigdzie nie piszecie o pieniądzach które między innymi z wykorzystaniem dzieci zebrała WOŚP /patrz Owsiak/. Dziś gdy jest taka tragedia ogólnopolska i ogólnoświatowa spowodowana korono wirusem jakoś nigdzie nie słyszę aby WOSP przeznaczyła jakieś pieniądze na wsparcie w zakupie sprzętu np. respiratorów dla szpitali a przecież to są pieniądze które zostało wyżebrane od społeczeństwa. CISZA JAK MAKIEM ZASIAŁ.
A ja nie słyszę aby KK dał jakieś aparatury do szpitali ? Słyszę tylko o Nowych kościołach, willach, ekstra autach i pedofilach. .
oczywiście w DEB. ilnym PORtalu DEB. ile uaktywnili sie i ci co nic nie mają wspólnego z Kościołem i wiarą, wypowiadają sie, a PORTEL podnieca się tymi DEB. ilnymi wypowiedziami !!!!
Bylem na tej Mszy na 13:00 i nie bylo "kilka osob", jak napisane w artykule, lecz przynajmniej 22osoby. Widziałem 15 osób w ławkach + 4 ksiezy + koscielny + organista + ministrant. Mogło być też pare osob, których nie widziałem za filarami, w nawach bocznych. Tak czy inaczej było mało osób. Zdjecie zrobione zostało 10 minut przed Mszą, czyżby autorka artykułu nie została na Mszy?
Nasz pedofilię ukrywał, więc nie do końca był taki swiety