UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bylem na tej Mszy na 13:00 i nie bylo "kilka osob", jak napisane w artykule, lecz przynajmniej 22osoby. Widziałem 15 osób w ławkach + 4 ksiezy + koscielny + organista + ministrant. Mogło być też pare osob, których nie widziałem za filarami, w nawach bocznych. Tak czy inaczej było mało osób. Zdjecie zrobione zostało 10 minut przed Mszą, czyżby autorka artykułu nie została na Mszy?
parafianin