A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A ja nie.
.. .- zamieszkała przy Hohe Zinnstraße -. .. - To ulica Wysokiej Cyny, dzisiaj ul. 12 Lutego.
Herman Balk Ufer - to dzisiejszy Bulwar Zygmunta Augusta
Wtedy jeszcze nie było Stutthof
W tamtych czasach nie było prawie rolek i hulajnóg, mało rowerów, a psy trzymali na łańcuchach.
Ja też 67-75