Wybrany wątek opinii

Ciekawe czy w tamtych czasach tez ludzie wchodzili jak chcieli na bieznie, jak dzis na Saperów. Cholota nie ludzie dzis wozki, psy, hulajnogi, rowery i rolki. Nie wazne, że to obiekt szkolny Władza każe to jest otwarty.
(2020.02.29)
W tamtych czasach nie było prawie rolek i hulajnóg, mało rowerów, a psy trzymali na łańcuchach.
(2020.03.02)
Powrót do komentarzy