A moim zdaniem... (od najstarszych)
Sztuka jest o tolerancji wobec uchodzców czy jak ich inni nazywają nachodzców z Afganistanu, Afryki, Syrii, dzieci dzięki sztuce będą wiedziały, ze nalezy ich rozumiec, szanowac i dzielic się z nimi wszystkim, do tego usługiwać im