A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wystawa daleka od standardów prezentacji, jakie od lat obowiązywały w elbląskim muzeum. Taka forma i format pasuje na wystawę zewnętrzną, a nie w salach muzealnych. Tematyka poza oceną, zgodnie z twierdzeniem dla każdego coś. ..
Fakt, jeszcze do tej wystawy mogliśmy mówić, że mamy muzeum na miarę aktualnego wieku, ale to co teraz pokazano to powrót do czasów sprzed dwóch dekad. Ludzie, żeby treści były interesujące trzeba je prezentować w aktualnych kanonach komunikacji. A wszystkie vipy 3xPO. .chodziły, . .pozowały i. .szli
Pani Agnieszko, tłumaczenia na polskiej ziemi niech czekają na tych, którzy języka tych ziem nie znają. To niepokojące, że dyrektor instytucji dopuścił do tego.
Aktualny dyrektor muzeum został wybrany poza konkursem przez aktualnego prezydenta naszego miasta i to jest jeszcze bardziej niepokojące. A więc moim zdaniem za te niepolskie teksty nie odpowiada tylko ta pani i dyrektor ale sam prezydent, który dobrał sobie takiego wykonawcę zadań muzealnych z niedalekiego Gdańska.
ciekawe czy wróblewski godzinę później pamiętał tytuł wystawy, bo to, że nie zrozumiał tych napisów jest absolutnie pewne. byłem świadkiem sytuacji, kiedy nie potrafił wymienić kilku kurtuazyjnych słów na przywitanie w języku angielskim ani w niemieckim
ktoś kiedyś powiedział, że ptaki mają międzynarodowe obywatelstwo