UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Fakt, jeszcze do tej wystawy mogliśmy mówić, że mamy muzeum na miarę aktualnego wieku, ale to co teraz pokazano to powrót do czasów sprzed dwóch dekad. Ludzie, żeby treści były interesujące trzeba je prezentować w aktualnych kanonach komunikacji. A wszystkie vipy 3xPO. .chodziły, . .pozowały i. .szli