A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dlaczego spotkanie z laureatami nie odbędzie się w piątek o 16.00 lub sobotę powiedzmy o 15.00
Ten Niedzielny Panel Dyskusyjny i jego skład osobowy to niezły Kabaret. Same tuzy intelektu. .. no i znawcy współczesnej literatury. Tylko słuchać i podziwiać.
A chcesz się sprawdzić niedojdo?
marsz przez instytucje
jedna ma ładne nogi
Zawód-chuligan literacki czyt.nierób he he
Ooo w Elblągu dużej publiki nie będzie,no chyba żeby przyjechał zespół disco polo i wstęp był za darmo,to to okoliczni(intelektualiśći) nakupili by taniego piwa w Borysie i by sobie podyskutowali he he