UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ooo w Elblągu dużej publiki nie będzie,no chyba żeby przyjechał zespół disco polo i wstęp był za darmo,to to okoliczni(intelektualiśći) nakupili by taniego piwa w Borysie i by sobie podyskutowali he he


Anuluj