UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ooo w Elblągu dużej publiki nie będzie,no chyba żeby przyjechał zespół disco polo i wstęp był za darmo,to to okoliczni(intelektualiśći) nakupili by taniego piwa w Borysie i by sobie podyskutowali he he
Ooo w Elblągu dużej publiki nie będzie,no chyba żeby przyjechał zespół disco polo i wstęp był za darmo,to to okoliczni(intelektualiśći) nakupili by taniego piwa w Borysie i by sobie podyskutowali he he