A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Widać, że po PGR-wskie towarzystwo śledzą takie imprezy, bo to ich pasja komuś uprzykrzać życie ! Mało jeden z drugim deb. il ma miejsca w powyższych miejscowościach, aby postarać się nikomu na siłę uprzykrzać, dokuczać i hałasować? Trzeba najpierw nauczyć się chociaż tej elementarnej kultury a potem ewentualnie komentować. Na wsi wszyscy, no może prawie wszyscy uważają, że są panami i nic ich nie obowiązuje poza ich przepisami, a które są kompletnie sprzeczne z tymi ogólnie obowiązującymi. Muszą tam mieszkający wiedzieć, że przepisy są po to, aby je przestrzegać i po to, aby był ład i porządek, a tak każda k. .wa robi, co mu się rzewnie podoba. Poza tym mądry wie, że hałas jest przyczyną wielu chorób !!! Bardzo często się słyszy, że jak chcesz mieć spokój to wyprowadź się na wieś, oczywiście nic bardziej mylnego jak mieszka się z taką hołotą. Problem polega na tym, że z mądrym pogadasz, ale z głupim niestety nie da się.
Cytat: - " co wyzywa na samoloty, ciężarówki, kombajny i traktory, " - A mogą tam jeździć ciężarówki, kombajny i traktory??? O ile mi wiadomo są ograniczenia tonażowe i na takie drogi trzeba mieć zezwolenie Zarządu Dróg Powiatowych, jak nie mają, to nie wolno tam wjeżdżać, ale chyba to dla wieśniaka zbyt trudne to zrozumieć, co?. Nie problem jest wszystko dokoła zniszczyć a potem mieć pretensje do wszystkich tylko nie do siebie. Powiedz jeden z drugim, kto potem jak są dziury na dziurze, to kto najwięcej drze gębę, albo ta sama sytuacja była z tą wodą, którą ponoć im zakręcono przy polach. Najpierw była moda na zasypywanie rowów melioracyjnych na polach ( oczywiście ze swojej chciwości, bo zyska parę metrów kwadratowych, a potem wydziera japę, że wszystko mu zalewa albo susza i plony mają za małe, mimo używania tysięcy ton chemii !!!!! Mądrzycie się wtedy jak ktoś coś powie a wam jest to nie w smak i krytykujecie wszystkich, kto ma inne zdanie i inaczej zachowuje się jak wy mądrale !!!
Ktoś napisał, że zacytuję; "To wyprowadź się w Bieszczady" - Jakiś czas temu czytałem artykuł, ktoś wyprowadził się w Bieszczady, aby mieć spokój i do dzisiaj tego posunięcia żałuje ! Także ludzie nie piszcie głupot !
" To czas do miasta się przeprowadzić może? !!! " - Dobry pomysł dla ciebie może? Tam nie byłbyś takim kozakiem jakim jesteś tu wieśniaku!!!
To była super impreza.