UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Widać, że po PGR-wskie towarzystwo śledzą takie imprezy, bo to ich pasja komuś uprzykrzać życie ! Mało jeden z drugim deb. il ma miejsca w powyższych miejscowościach, aby postarać się nikomu na siłę uprzykrzać, dokuczać i hałasować? Trzeba najpierw nauczyć się chociaż tej elementarnej kultury a potem ewentualnie komentować. Na wsi wszyscy, no może prawie wszyscy uważają, że są panami i nic ich nie obowiązuje poza ich przepisami, a które są kompletnie sprzeczne z tymi ogólnie obowiązującymi. Muszą tam mieszkający wiedzieć, że przepisy są po to, aby je przestrzegać i po to, aby był ład i porządek, a tak każda k. .wa robi, co mu się rzewnie podoba. Poza tym mądry wie, że hałas jest przyczyną wielu chorób !!! Bardzo często się słyszy, że jak chcesz mieć spokój to wyprowadź się na wieś, oczywiście nic bardziej mylnego jak mieszka się z taką hołotą. Problem polega na tym, że z mądrym pogadasz, ale z głupim niestety nie da się.