14
22.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
TO jaką szerokość powinien mieć mieć chodnik, żeby się tym poruszać i nie robić krzywdy pieszemu panie SAWICKI
Rysiek (2019.08.23)

info

0  
  0
Masz hamulec to hamuj Fajna sprawa z hulajnogami Elbląg niech się rozwija A nie dziura jest
Życzliwa (2019.08.25)
Czyli przez przejście dla pieszych hulajnogą 25 km/h? To jakiś absurd.
Uiy (2019.08.25)

info

0  
  0
Ja pi.....le słownik sobie kup
bigos315 (2019.08.25)