A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
TO jaką szerokość powinien mieć mieć chodnik, żeby się tym poruszać i nie robić krzywdy pieszemu panie SAWICKI
Masz hamulec to hamuj
Fajna sprawa z hulajnogami
Elbląg niech się rozwija A nie dziura jest
Czyli przez przejście dla pieszych hulajnogą 25 km/h? To jakiś absurd.
Ja pi.....le słownik sobie kup