Wybrany wątek opinii
Brawo będą niezle kolizje z udziałem pieszych a najbardziej żal pieszych np dzieci idących po chodniku albo wjedzajacych z prędkością 25k na godzinę na przejście dla pieszych.a najśmieszniejsze jest to że te hulajnogi szybciej się przemieszczają od samochodu
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
Masz hamulec to hamuj
Fajna sprawa z hulajnogami
Elbląg niech się rozwija A nie dziura jest
Do moderacji
Odpowiedz
1
0