Wybrany wątek opinii

Brawo będą niezle kolizje z udziałem pieszych a najbardziej żal pieszych np dzieci idących po chodniku albo wjedzajacych z prędkością 25k na godzinę na przejście dla pieszych.a najśmieszniejsze jest to że te hulajnogi szybciej się przemieszczają od samochodu
irek (2019.08.22)
Masz hamulec to hamuj Fajna sprawa z hulajnogami Elbląg niech się rozwija A nie dziura jest
Życzliwa (2019.08.25)
Powrót do komentarzy