14
01.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pelc grubciu wasze miejsce jest w batorowie.
Trabasloniawiekszanizkondonia (2019.08.02)

info

5  
  6
Conkordia spadek pewne info. Jutro 0-4
Kolega Buliego (2019.08.02)

info

4  
  5
Śmietniki !!
(2019.08.02)

info

2  
  3
jestem kibicem, nie bez mózgiem kibolem, będę chodził na mecze tam gdzie mi się podoba i kibicował tym którym chcę i co ?
kibicujję (2019.08.03)

info

3  
  1