A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pelc grubciu wasze miejsce jest w batorowie.
Conkordia spadek pewne info. Jutro 0-4
Śmietniki !!
jestem kibicem, nie bez mózgiem kibolem, będę chodził na mecze tam gdzie mi się podoba i kibicował tym którym chcę i co ?