UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jestem kibicem, nie bez mózgiem kibolem, będę chodził na mecze tam gdzie mi się podoba i kibicował tym którym chcę i co ?
kibicujję
jestem kibicem, nie bez mózgiem kibolem, będę chodził na mecze tam gdzie mi się podoba i kibicował tym którym chcę i co ?
kibicujję