UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jestem kibicem, nie bez mózgiem kibolem, będę chodził na mecze tam gdzie mi się podoba i kibicował tym którym chcę i co ?

kibicujję

Anuluj