A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
I tak najlepszy zart jest w naszym muzeum- nowy dyrektor!!?!!
Pojawil sie tez Pan Prezydent tworca dobrych zmian.Zenada
wizytował protegowaną