A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mój Boże, jakim durnym narodem jesteśmy, że nie potrafimy we własnym kraju niczego wybudować własnymi rękami za własne pieniądze.
A jakie festiwale są w pieniężnie chętnie się dowiem
Jacy tu piszą ludzie nie wychowani, wyzywają się, opluwają. Więc to normalne, że ludzie przyzwoici nie chcą z nimi się kontaktować.