UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jacy tu piszą ludzie nie wychowani, wyzywają się, opluwają. Więc to normalne, że ludzie przyzwoici nie chcą z nimi się kontaktować.
Jacy tu piszą ludzie nie wychowani, wyzywają się, opluwają. Więc to normalne, że ludzie przyzwoici nie chcą z nimi się kontaktować.