UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jacy tu piszą ludzie nie wychowani, wyzywają się, opluwają. Więc to normalne, że ludzie przyzwoici nie chcą z nimi się kontaktować.


Anuluj