A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Widocznie nie jest tak dobrze znana, skoro nie wiadomo Kim jest. Nie wszyscy wszystkich znają.
Ekstra! Szkoda, że nie wiedziałem. Pierwsze miejsce, zdecydowanie bije resztę. Artystka, faktycznie również bardzo ładna :-)
Edzia gratulacje, oby tak dalej, nie wypuszczaj pędzla z rąk????????????
Stowarzyszenie, które to organizowało czyli Grafatak to wspaniali ludzie i nazywają się "Stowarzyszenie Kulturalne Co jest?"
Gore najlepszy, a glosowanie jak zwykle publika? Jesli tak to Edzi ziomale > reszta, i wybór prostutak było jest i będzie.
Natomiast Gore piękne, technika wspaniała, rysunek poziom bardzo wysoki.
Edzia zawsze podpisuje sie nazwiskiem na obrazie, wystarczylo ruszyc cztery litery i przyjsc na impreze zeby sie dowiedziec, skoro to az tak bardzo kogos interesuje.
gdzie jest moje 500+ bo mi zaschło w gardle