17
29.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Widocznie nie jest tak dobrze znana, skoro nie wiadomo Kim jest. Nie wszyscy wszystkich znają.
AdamzKrakowa (2019.06.30)

info

5  
  2
Ekstra! Szkoda, że nie wiedziałem. Pierwsze miejsce, zdecydowanie bije resztę. Artystka, faktycznie również bardzo ładna :-)
Spichu (2019.06.30)

info

2  
  2
Edzia gratulacje, oby tak dalej, nie wypuszczaj pędzla z rąk????????????
Jola???? (2019.06.30)

info

2  
  0
Stowarzyszenie, które to organizowało czyli Grafatak to wspaniali ludzie i nazywają się "Stowarzyszenie Kulturalne Co jest?"
(2019.07.01)

info

1  
  0
Gore najlepszy, a glosowanie jak zwykle publika? Jesli tak to Edzi ziomale > reszta, i wybór prostutak było jest i będzie. Natomiast Gore piękne, technika wspaniała, rysunek poziom bardzo wysoki.
tralalal (2019.07.01)

info

0  
  0
Edzia zawsze podpisuje sie nazwiskiem na obrazie, wystarczylo ruszyc cztery litery i przyjsc na impreze zeby sie dowiedziec, skoro to az tak bardzo kogos interesuje.
(2019.07.01)

info

0  
  0
gdzie jest moje 500+ bo mi zaschło w gardle
mplk (2019.07.01)

info

0  
  0