UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gore najlepszy, a glosowanie jak zwykle publika? Jesli tak to Edzi ziomale > reszta, i wybór prostutak było jest i będzie. Natomiast Gore piękne, technika wspaniała, rysunek poziom bardzo wysoki.
tralalal
Gore najlepszy, a glosowanie jak zwykle publika? Jesli tak to Edzi ziomale > reszta, i wybór prostutak było jest i będzie. Natomiast Gore piękne, technika wspaniała, rysunek poziom bardzo wysoki.
tralalal