24
13.10.2004

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
kmicia co ty wogole pleciesz za bzdury !!! jesli widzialas cos to zatrzymaj to dla siebie !!!! a nie sprzedajesz ludzi na zywca !! jak chcesz pogadac odpisz !!
mario (2004.10.13)

info

0  
  0
Tragedia !!!!!! Smiac mi sie chce z was !! co wy wogole piszecie !!!!!!! za bzdury
mario (2004.10.13)

info

0  
  0
strzelali do Mietka Krosty
xx (2004.10.14)

info

0  
  0
Nawet nie chce mi sie czytac tych waszych komentarzy, jestescie dla mnie frajerami, ktory nie znaja nikogo, tylko slyszeli jakies ksywki, a teraz powtarzaja.nawet nie chce mi sie pisac.Dzieciaki.
el_szuwaros (2004.11.17)

info

1  
  1