A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
kmicia co ty wogole pleciesz za bzdury !!! jesli widzialas cos to zatrzymaj to dla siebie !!!!
a nie sprzedajesz ludzi na zywca !! jak chcesz pogadac odpisz !!
Tragedia !!!!!!
Smiac mi sie chce z was !! co wy wogole piszecie !!!!!!! za bzdury
strzelali do Mietka Krosty
Nawet nie chce mi sie czytac tych waszych komentarzy, jestescie dla mnie frajerami, ktory nie znaja nikogo, tylko slyszeli jakies ksywki, a teraz powtarzaja.nawet nie chce mi sie pisac.Dzieciaki.