UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nawet nie chce mi sie czytac tych waszych komentarzy, jestescie dla mnie frajerami, ktory nie znaja nikogo, tylko slyszeli jakies ksywki, a teraz powtarzaja.nawet nie chce mi sie pisac.Dzieciaki.
el_szuwaros
Nawet nie chce mi sie czytac tych waszych komentarzy, jestescie dla mnie frajerami, ktory nie znaja nikogo, tylko slyszeli jakies ksywki, a teraz powtarzaja.nawet nie chce mi sie pisac.Dzieciaki.
el_szuwaros