A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Facet musi mieć naprawdę ogromne parcie na szkło ze daje się tak robić w chu. .. .i poddawać publicznie osmieszeniu siebie i swojej roli, a radni naprawdę mają pecha bo ktoś pomylil Fuchę z Vice prezydentem
z tą modernizacją oczyszczalni nie przesadzajcie
@Zbyszek 1 - rower niszczy mózg?
A pan Wróblewski to gdzie, uczy się jeździć na swoim motocyklu Harley Davidsonie? A jego zastępcy też uważają że to nie ich święto? Jaki przykład idzie z UM?
To towarzystwo zajęte jest juz tylko ustawianiem do koryta swoich
Ludzie nie zwracajcie uwagi na negatywne komentarze i kciuki w dół. Robi to kilku dobrze opłacanych PiSowskich troli i wrogów Polski obcego wywiadu. Celowa nagonka żeby rozwalić UE od wnętrza. Polskę czeka los Ukrainy lub Bialorusi jeśli dacie się ogłupić PiSowskim opłacanym trollom. Czas skończyć z ciemnym ludem. Ciemny lud głosuje na PiS a tych jest coraz mniej.
@Szarek - to ty jesteś POwskim trolem i mało znasz historii, ponieważ tvn i wybiórcza to cały twój zafajdany świat
Co nam dała UE? Większość POLSKIEGO przemysłu została zniszczona i wysprzedana za grosze. Polacy stali się konsumentami zachodnich produktów i niewolnikami zachodnich korporacji! Nie dla koalicji europejskiej. Jak głosować to tylko na ludzi, którzy w UE będą należycie bronić naszych interesów czyli na PiS.
Bredzisz! 10000 razy wolę Unię niż niszczące rządy PIS
Dno to co piszesz