13
01.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Często my rodzice z osiedla ciągniemy dzieci na orlika i gramy z dziećmi w piłkę aktywizując i zaszczepiając w nich chart sportu i widzimy panią Martę jak trenuje i połyka kolejne kilometry i jesteśmy godni podziwu dla zapału i chęci i sercem wspieramy i zachęcamy do dalszych treningów i jesteśmy z panią . Przyjaciele z orlika z sp 15 pozdrawiamy spotkamy się jeszcze nie raz w tym sezonie
Tata i wszyscy z orlika sp 15 (2019.05.02)

info

4  
  0
Super Marta
Krzysiek s (2019.05.03)

info

3  
  0
Cześć Marta. Czytalem ten reportaż o Tobie. Doceniam Twoja mamę i tatę. Wiem ile wkładana serca w opiekę nad Toba. Zycze Ci sukcesów. Marcin Usel
(2024.12.26)

info

0  
  0