A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Często my rodzice z osiedla ciągniemy dzieci na orlika i gramy z dziećmi w piłkę aktywizując i zaszczepiając w nich chart sportu i widzimy panią Martę jak trenuje i połyka kolejne kilometry i jesteśmy godni podziwu dla zapału i chęci i sercem wspieramy i zachęcamy do dalszych treningów i jesteśmy z panią . Przyjaciele z orlika z sp 15 pozdrawiamy spotkamy się jeszcze nie raz w tym sezonie
Super Marta
Cześć Marta. Czytalem ten reportaż o Tobie. Doceniam Twoja mamę i tatę. Wiem ile wkładana serca w opiekę nad Toba. Zycze Ci sukcesów. Marcin Usel