UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Często my rodzice z osiedla ciągniemy dzieci na orlika i gramy z dziećmi w piłkę aktywizując i zaszczepiając w nich chart sportu i widzimy panią Martę jak trenuje i połyka kolejne kilometry i jesteśmy godni podziwu dla zapału i chęci i sercem wspieramy i zachęcamy do dalszych treningów i jesteśmy z panią . Przyjaciele z orlika z sp 15 pozdrawiamy spotkamy się jeszcze nie raz w tym sezonie

Tata i wszyscy z orlika sp 15