235
20.02.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Koliński piszący do rzeczy? No nie wierzę, chyba mu się ktoś na konto włamał.
(2019.02.22)

info

0  
  0
Teraz kopać!!! Bo po wyborach znów będzie PiS kręcił!!!
(2019.02.22)

info

1  
  0
Proszę podpiszcie petycję na uzyskanie przez Polskę reparacji wojennych od Niemiec i Rosji.
(2019.02.22)

info

2  
  0
Popieram przekop w 200 % brawo PIS SKORZYSTAMY Z TEGO WSZYSCY. ..
tt (2019.02.22)

info

2  
  1
Mieszkańcy Krynicy nie protestowali podczas wycinki drzew w samej Krynicy pod budowę nowych ośrodków, jaki więc mają problem z tą wycinką?
(2019.02.22)

info

1  
  0