A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Koliński piszący do rzeczy? No nie wierzę, chyba mu się ktoś na konto włamał.
Teraz kopać!!! Bo po wyborach znów będzie PiS kręcił!!!
Proszę podpiszcie petycję na uzyskanie przez Polskę reparacji wojennych od Niemiec i Rosji.
Popieram przekop w 200 % brawo PIS SKORZYSTAMY Z TEGO WSZYSCY. ..
Mieszkańcy Krynicy nie protestowali podczas wycinki drzew w samej Krynicy pod budowę nowych ośrodków, jaki więc mają problem z tą wycinką?