A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przeciez wiadomo ze to wszystko zarosnie i caly ten przekop jest na miare misia. .. ida wybory to musza byc igrzyska
Dajcie spokój już tej histerii !!!!! Przekop ma być i już, nie będziemy Ruskich prosić o cokolwiek, bo i niby dlaczego !!!!
A od kiedy to w lasach się ogniska pali????? ( na zdjęciu)
bedziemy budowac terminal LNG
nie róbcie przekopu bo przecież trójmiasto na tym straci
morientes znowu ma chore wizje, buahahaha
Tak wygląda mierzeja wiślana po stronie rosyjskiej Natura 2000 na całego www.youtube.com/watch?v=q0YEXVagD2U
Brukselo całujcie nas w d..!!!Tu jest Polska!!!
a co Bruksela ma do naszego przekopu??