A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zabin coś napiszesz - zastanów się. To może czytać jego syn, rodzina. Był jaki był - nie znasz - nie oceniaj. Zbędne komentarze możesz zatrzymać dla siebie, prawda(?)
powinna dostac dozywocie, gdyby to facet zabi lbabe to tak wlasnie by bylo
Nie znam gorszego i bardziej niebezpiecznego nakotyku od wódy... Zapewne takie stwierdzenie wywoła sprzeciw: ale jak to, przecież są dopalacze, hera, crack itd.
Tak są, tylko wóda jest ogolnodostępna i co gorsza akceptowana społecznie. Jest weekend walimy, są święta, walimy, jesteśmy szczęśliwi walimy, na smutek, no to też po kielonku. Chłop się musi napić co nie?
Cały kraj odurza się destylatem z ziemniaka, Paradne, a jednocześnie na wskroś smutne.
Pijak zniszczył kobiecie życie. Nie żal mi go.
A nóż to tupolew. ;)
Zakwalifikowac jako obrona konieczna i wypuścic kobitkę na wolność w ramach prezentu świątecznego
W Mikołowie kierowca zabił na przejściu 2 dzieci i dostał 3 lata w zawieszeniu to kobieta powinna być uniewinniona
Nieraz mówię takim, zostaw go on nie jest Ciebie wart, to słyszę " ale. .. .. ja go kocham " nie żal mi glupich kobiet, niech jeszcze mocniej je okładają, to może prędzej zmądrzeją;)
no i za to na ciebie żaden facet nie spojrzy nie mówiąc już o tym żeby widział w tobie kobietę.
Celebryci maja partnerów a cała reszta tak patologicznie- konkubentów.