20
19.12.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zabin coś napiszesz - zastanów się. To może czytać jego syn, rodzina. Był jaki był - nie znasz - nie oceniaj. Zbędne komentarze możesz zatrzymać dla siebie, prawda(?)
ReceOpadaja (2018.12.19)
powinna dostac dozywocie, gdyby to facet zabi lbabe to tak wlasnie by bylo
(2018.12.19)

info

2  
  12
Nie znam gorszego i bardziej niebezpiecznego nakotyku od wódy... Zapewne takie stwierdzenie wywoła sprzeciw: ale jak to, przecież są dopalacze, hera, crack itd. Tak są, tylko wóda jest ogolnodostępna i co gorsza akceptowana społecznie. Jest weekend walimy, są święta, walimy, jesteśmy szczęśliwi walimy, na smutek, no to też po kielonku. Chłop się musi napić co nie? Cały kraj odurza się destylatem z ziemniaka, Paradne, a jednocześnie na wskroś smutne.
JerryZ (2018.12.20)

info

9  
  0
Pijak zniszczył kobiecie życie. Nie żal mi go.
kryweg (2018.12.20)

info

12  
  0
A nóż to tupolew. ;)
(2018.12.20)
Zakwalifikowac jako obrona konieczna i wypuścic kobitkę na wolność w ramach prezentu świątecznego
kim (2018.12.20)

info

8  
  0
W Mikołowie kierowca zabił na przejściu 2 dzieci i dostał 3 lata w zawieszeniu to kobieta powinna być uniewinniona
autoch (2018.12.20)

info

11  
  0
Nieraz mówię takim, zostaw go on nie jest Ciebie wart, to słyszę " ale. .. .. ja go kocham " nie żal mi glupich kobiet, niech jeszcze mocniej je okładają, to może prędzej zmądrzeją;)
(2018.12.20)

info

1  
  2
no i za to na ciebie żaden facet nie spojrzy nie mówiąc już o tym żeby widział w tobie kobietę.
Michalina.Wisłodzka (2018.12.21)

info

0  
  1
Celebryci maja partnerów a cała reszta tak patologicznie- konkubentów.
(2018.12.21)

info

1  
  0