UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie znam gorszego i bardziej niebezpiecznego nakotyku od wódy... Zapewne takie stwierdzenie wywoła sprzeciw: ale jak to, przecież są dopalacze, hera, crack itd. Tak są, tylko wóda jest ogolnodostępna i co gorsza akceptowana społecznie. Jest weekend walimy, są święta, walimy, jesteśmy szczęśliwi walimy, na smutek, no to też po kielonku. Chłop się musi napić co nie? Cały kraj odurza się destylatem z ziemniaka, Paradne, a jednocześnie na wskroś smutne.

JerryZ