A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@spx - O matko, ale brednie. Nie masz lepszych źródeł? Zaśmiecasz sobie głowę wypocinami jakiegoś dzieciaka, któremu coś się wydaje, ale nie umie tego niczym poprzeć, więc wplótł kilka mądrych słów z nadzieją, że nikt nie zauważy? A czemu tytułu i autora jakiejś mądrej książki nie podasz, co? Czy jeszcze nie dorosłeś do książek?
bo. .. .. łobuz kocha najbardziej.
Widziały gały co brały.
250 lat i 0,00010sekund, po co te sondy glupie
Jak to co? Ten sam tok rozumowania, te zarzuty to absolutny skandal ze strony wymiaru sprawiedliwości i naplucie Polakom w twarz.
Ale nikt nie wspomnial ile ona miala substancji odurzajacych w organizmie, znaczna ilosc. .. Amfetamina, metaamfetamina, kokaina, ecstasy, marihuana. .. .Była gruba impreza. .. .Szo
jedno i drugie zabawiało się z narkotykami ot co
znalazłem zdanie idealnie pasujące: ściśle zakorzeniona swojskość
każdy ma to na co zasłużył. mężatka-bardzo złe prowadzenie, męża za nic nie miała, hulanki swawole, agresywna, w swoim towarzystwie kradła, głęboka szeroka patolagia ta kobieta i jej bracia, dominuje alkohol i paskudztw różnych prochów, lekkich obyczajów
Za dużo powinien dostać 2 lata max to ona zaczęła