A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Oto POlskie sądy
po 5 latach wyjdzie za dobre sprawowanie a jak dobrze zagra to skierują go do wariatkowa z powodu depresji przypakuje na masę w przyszpitalnej siłowni. w ramach resocjalizacji,
Tylko nikt nie widzi ze chłopak jest młody ma życie przed sobą i pójdzie siedzieć na 14 lat ... Wiec jest to dużo cos z tego wyciągnie .... Nauczy się może wartościowania drugiej osoby pomocnej mu ( jak ta pani ) znam miejscowość Rychliki i straszne to co się stało cicha mała wioska każdy z każdym zna się .... Okropne co PAN zrobił i jak zmarnował sobie najpiękniejsze lata młodości zakratami ;/
kpina moj znajomy siedzial teraz z nim pod cela 14 lat za smierc a jak ktos zrobi cos inego do ma surowsze wyroki zenadaaaaa.
Pozbawiłeś życia moją prababcie. Mam nadzieję że zdechniesz w więzieniu. Nikogo nie obchodzi słowo „przepraszam” bo to niczego nie zmieni