UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tylko nikt nie widzi ze chłopak jest młody ma życie przed sobą i pójdzie siedzieć na 14 lat ... Wiec jest to dużo cos z tego wyciągnie .... Nauczy się może wartościowania drugiej osoby pomocnej mu ( jak ta pani ) znam miejscowość Rychliki i straszne to co się stało cicha mała wioska każdy z każdym zna się .... Okropne co PAN zrobił i jak zmarnował sobie najpiękniejsze lata młodości zakratami ;/

Magdalena 9611