14
19.11.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
PiS płaci patolom i sygnalistom. Co się dzieje z tym krajem ?
(2017.11.19)

info

5  
  2
ważne że nie płaci głupkom więc nic nie dostajesz
500+ (2017.11.20)
@500+ - Za 500+ ma głupków na pęczki
(2017.11.20)
500 = i wszystko jasne. To nie o takie 500 dla kazdego chodzi. , to wyrzucone pieniądze
(2017.11.20)

info

1  
  0