A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
PiS płaci patolom i sygnalistom. Co się dzieje z tym krajem ?
ważne że nie płaci głupkom więc nic nie dostajesz
@500+ - Za 500+ ma głupków na pęczki
500 = i wszystko jasne.
To nie o takie 500 dla kazdego chodzi. , to wyrzucone pieniądze