Zygzakiem przez miasto

1
21.03.2017
Zygzakiem przez miasto
Policjanci z patrolu zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę w samym środku miasta. 43-letni mieszkaniec Braniewa kierował rowerem mając ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Jak tragiczną rolę może odegrać na drodze nietrzeźwy rowerzysta, wie chyba każdy kierujący samochodem. Wraz z nadejściem cieplejszych dni, policjanci odnotowują zwiększoną aktywność cyklistów, w tym niestety pod wpływem alkoholu. Nawet niewielka ilość alkoholu wpływa na naszą motorykę i szybkość reakcji, dlatego każdy rowerzysta powinien mieć na względzie bezpieczeństwo nie tylko swoje, ale wszystkich uczestników ruchu drogowego. Reaguj na nietrzeźwego kierującego rowerem!
   Zatrzymany wczoraj (20 marca) na targowisku miejskim w Braniewie przy placu Piłsudskiego 43-letni braniewianin kierował rowerem mając ponad 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna wracał zygzakiem do domu po świętowaniu awansu w pracy. Policjanci uniemożliwili mu dalszą jazdę. Teraz 43-latek odpowie przed sądem za popełnione wykroczenie.
   
Jolanta Sorkowicz, KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Dobrze ze po rakietowym alkoholu nie latał F-16.. ale nius masakra
obserwator.. (2017.03.22)

info

0  
  0