Zniszczyli samochód i pobili mężczyznę
fot. policja
Policjanci kryminalni z Elbląga zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie 33-letniego mężczyzny na jednej ze stacji paliw. Sprawcy uszkodzili samochód, którym przyjechał pokrzywdzony. Starty z tego tytułu wyniosły kilkanaście tysięcy złotych. Mężczyźni byli w przeszłości notowani za pobicia, groźby i uszkodzenie ciała. Grozi im kara do 5 lat więzienia.