Znęcała się nad mężem i teściami

3
30.06.2016
Znęcała się nad mężem i teściami
Funkcjonariusze z Pieniężna zatrzymali 64-latkę po tym, jak krakowski sąd nakazał ją doprowadzić do zakładu karnego. Z policyjnego dochodzenia wynika, że kobieta znęcała się fizycznie oraz psychicznie nad mężem i teściami, groziła również swojej siostrze.
Wczoraj (29 czerwca) funkcjonariusze z posterunku policji w Pieniężnie ustalili, że do miejsca zamieszkania powróciła poszukiwana 64-latka. Z policyjnego dochodzenia wynika, że krakowski sąd w lutym br. wydał nakaz doprowadzenia kobiety do aresztu celem odbycia zasądzonej jej kary. Jak ustalili funkcjonariusze, 64-latka została skazana za znęcanie się nad mężem oraz teściami, a także grożenie siostrze. Sąd zawiesił wykonanie kary na okres dwóch lat i oddał kobietę pod dozór kuratora. Niestety w okresie próby zachowanie 64-latki nie uległo poprawie, postanowiono więc, że musi trafić do więzienia. Funkcjonariusze z Pieniężna dotarli do kobiety. 64-latka minioną noc spędziła w policyjnej celi, teraz zostanie doprowadzona do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 10 miesięcy zasądzonej kary.
   
st. sierż. Jolanta Sorkowicz, KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

To teraz policja prowadzi dochodzenia w sprawie wyroków wydanych przez sady? Ciekawe, ciekawe.
(2016.06.30)

info

1  
  0
Lanie na goły tyłek i zaraz byłoby po problemie.
(2016.06.30)

info

0  
  0
to ja chetna na to lanie :D
(2016.07.05)

info

0  
  0