Złodziej czekolad zatrzymany

11
05.02.2018
Złodziej czekolad zatrzymany
fot. policja
Policjanci kryminalni zatrzymali mężczyznę, który kradł towar w samoobsługowych sklepach spożywczych. Jego łupem padały m.in. czekolady i to w dość sporej ilości. Jednorazowo potrafił wynieść towar o wartości nawet tysiąca złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.
Kolejny raz policyjna praca z materiałem z monitoringu zakończyła się zatrzymaniem złodzieja. Był nim 34-letni mężczyzna, który kradł towar w spożywczych sklepach samoobsługowych na terenie Elbląga. Gdy podczas jednej z kradzieży ekspedientki próbowały zatrzymać 34-latka, ten aby nie oddać zabranych z półek czekolad uderzył jedną z kobiet. Policjanci oglądający materiał z monitoringu natknęli się na rozpoznanego wcześniej 34-latka, gdy ten przechodził przez jezdnie w miejscu niedozwolonym. Zaczęli go gonić krzycząc „Policja”. Zatrzymany mężczyzna, który był już wcześniej notowany za inne przestępstwa, był przekonany, że to reakcja na złamanie przepisów drogowych. Chwilę później zrozumiał w jakiej sprawie został zatrzymany. Mężczyzna odpowie teraz za kradzieże oraz za określoną w kodeksie karnym kradzież rozbójniczą. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawiania wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazać paszczękę!! Co za dziwne prawo, jakoś w Rosji czy USA nie ma z tym problemów i gęby pokazują.
CzekoladowySkrytożerca (2018.02.05)

info

13  
  1
To był pomocnik Świętego Mikołaja i załatwiał słodycze dla dzieci już na przyszłą gwiazdkę, bo przecież dzięki 500+ dzieci jest coraz więcej i musi już zacząć pracę aby zdążyć do grudnia :).
(2018.02.05)

info

3  
  1
Policja się wykazała to niech teraz się wykażą zreformowane sądy ministra Ziobro.
(2018.02.05)
Polskie prawo chroni złodziei a nie poszkodowanych. Zdjęcia poszkodowanuch pokazują bez najmniejszego problemu. Zdjęcia złodziei są chronione.
(2018.02.05)

info

5  
  0
Ale zanim to nastąpi musi się tym zająć prokuratura zreformowana przez ministra Ziobro. Sąd nie będzie rozstrzygał jeżeli nie będzie aktu oskarżenia lub jeżeli będzie wadliwy.
(2018.02.05)
a za gwałt dwa lata. .. żenujące
(2018.02.05)

info

2  
  0
CzekoMaster
(2018.02.05)

info

0  
  0
A moze cukrzyk ? Facet potrzebuje pomocy, a nie kary ! :)
CT (2018.02.06)

info

1  
  0
Miłośnik kakaowe oka ????
Tadżykistan Dyzio konficzekins (2018.02.07)

info

0  
  0
Miłośnik kakaowego oka
Dyzio konfijapa 1999 Zawada (2018.02.07)

info

0  
  0