Złapany na gorącym uczynku

4
09.03.2018
Złapany na gorącym uczynku
Zatrzymany wczoraj (8 marca) na kradzieży sklepowej 40-letni mężczyzna miał przy sobie narkotyki. Policjanci znaleźli przy nim 10 woreczków z ecstasy. Blisko 50 gramów narkotyku trafiło do policyjnego magazynu. Podejrzanemu grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Wczoraj policjanci z patrolu prewencji interweniowali w jednym z marketów przy ulicy Płk. Dąbka w Elblągu. Ochrona sklepu ujęła 40-letniego mężczyznę na próbie kradzieży artykułów spożywczych. Wezwany na miejsce policjanci ukarali go mandatem w wysokości 200 zł. Było to wykroczenie. Podczas kontroli osobistej znaleźli przy nim torebkę, a w niej 10 woreczków z białym proszkiem. Po badaniach okazało się, że to ecstasy. 46 gramów narkotyku trafiło do policyjnego magazynu. 40-latek z Elbląga trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Był wcześniej karany za kradzieże i włamania oraz za przestępstwa narkotykowe.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Co mózg, proponuję prewencyjną kastrację osobnika, żeby głupoty po świecie nie rozsiewał. :)
(2018.03.09)

info

8  
  0
plus trzy lata za bycie de bilem
szimurina (2018.03.09)

info

6  
  0
i znowu bedzie wesoly komisariat:)))
hdhhdhd (2018.03.09)
@hdhhdhd - wesoly to on jest caly czas z takimi zapasami ^^
ktosktowiecotamsiedzieje (2018.03.10)